Poniedziałek – 16.11.2020
17:00 +Kazimierza Gałęskiego int. rodziny Miklasów z Wrocławia

+Łucję Księżak int. sąsiadów Jagielskich

17:30 +Eugeniusza Zakrockiego int. rodziny Jagielskich z Florentyny

+Halinę Cierlaczyk int. kuzynki Emilii Gąsiorowskiej z Rodziną

18:00 W 50. Rocznicę Urodzin Mirosława − o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Dębskiej
…Wtorek – 17.11.2020
17:00 +Sylwestra Klibra int. kuzynki Julii Wypych z Mężem
17:30 +Danutę Łagoda int. siostry Wandy z Mężem
18:00 +Łucję Księżak int. bratowej Jadwigi Orlikowskiej
   ŚRODA – 18.11.2020
17:00 +Stanisława Olejniczaka int. chrześniaka Wojciecha z Rodziną

+Halinę Cierlaczyk int. sąsiada Janusza Dominiaka z Rodziną

17:30 +Joannę Burtkiewicz int. Męża

+Kazimierza Gałęskiego int. Stanisława Mikołajczyka z Rodziną

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach z Biernatek i Florentyny; młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; intencja błagalna o zdrowie dla Marty Szymańskiej; o zdrowie dzieci Martyny i Nataszy, Roberta i Antoniny; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 19.11.2020
17:00 +Tadeusza Kołodziejczyka int. sąsiadów Wybornych
17:30 +Stefana Jaćkiewicza int. rodziny Kowalskich
18:00 +Józefę Chojnacką int. Henryka i Krystyny Pośpiechów
   PIĄTEK – 20.11.2020
17:00 +Kazimierza Gałęskiego int. Koła Gospodyń Wiejskich z Morawina

+Damiana Kaczmarka w 5. rocznicę tragicznej śmierci

17:30 +Halinę Cierlaczyk int. Koleżanek i Kolegów z Reco Polska

+Eulalię Annę Hoffman int. chrześniaczki Magdy z Rodziną

18:00 ++Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Jerzego Pastuszaka; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Juliana Kądzielskiego; Jadwigę Bolińską; Małgorzatę Józefę i Tadeusza Żurek w r. śm; Reginę, Stanisława, Józefa Jankowskich; Sławoja Ignaszaka; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 21.11.2020
17:00 +Jadwigę Nowak int. Kuncmanów z Dębego
17:30 +Danutę Łagoda int. Haliny Michałek
18:00 +Annę, Tadeusza, Zofię, Stanisława Woźniak; Teresę Chabierską i Jerzego Olka
   NIEDZIELA – 22.11.2020 – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
8:00 +Annę Stasiak w 12 r. śm, Ignacego i Zdzisława Stasiak
9:30 Zborów:+Różę Ignaszak int. Zofii Sucheckiej, Jerzaków i Dzióbków ze Zborowa
10:45 Kamień:+Józefę Chojnacką int. Jana Chojnackiego z Rodziną z Kamienia
12:00 Za Parafian