Poniedziałek – 16.05.2022 – Uroczystość św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski
17.00 +Marię Ignaszak 16 greg. int. chrześniaka Krzysztofa z rodziną
17.30 +Irenę Skowrońską int. Renaty i Pawła Hańczyk
18.00 +Stefana Dulasa int. bratowej Elżbiety
Wtorek – 17.05.2022  
17:00 +Marię Ignaszak 17 greg. int. chrześniaka Janka z rodziną
17.30 +Helenę Kędzia int. syna Tadeusza z żoną
18.00 +Jadwigę Kęszka int. Wiesławy i Rafała Pawlickich Firma Frapa
 Środa – 18.05.2022 – Dzień Matki Bożej Dębskiej
16.00 Chrzest: Wiktoria, Kaja Długiewicz
17.00 +Irenę Skowrońską int. Krystyny chrześniaczki z rodziną
17.30 +Mariannę Ignaszak 18 greg. int. Janka Świętczaka z rodziną
18:00 Nowenna: o dar Bożych łask dla uczestników Nowenny; dziękczynna za dar nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii; o łaskę zdrowia i sił dla ks. Bolesława; intencja błagalna o zdrowie; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; w intencji Bogu wiadomej; o pokój na Ukrainie; o opiekę MB Dębskiej i dary Ducha Świętego dla dzieci Marii i Stanisława;
 Czwartek – 19.05.2022
17.00 +Marię Ignaszak 19 greg. int. rodziny Błażejewskich i Edyty z mężem z Kamienia
17.30 +Helenę Kędzia int. syna Dariusza z żoną i dziećmi
18.00 +Zbigniewa Łuczaka w r. śm.
18.25 Nabożeństwo majowe przy Grocie Matki Bożej w Dębe
 Piątek – 20.05.2022
17.00 +Marię Ignaszak 20 greg. int. Alicji i Tadeusza Stasiaków
17.30 +Wojciecha Grzelaka w r. śm.  
18.00 ++Krzysztofa Tułacza; Teresę Chabierską; Jana Chojnackiego; Teresę Frątczak; Krystynę Dobak Splitt; Jerzego Aleksandra Splitt; Teresę Łaźniak; Stanisława Szafrana; Mariannę Góral; Marka Murawińskiego; Teresę Kinder; Marię Karpińską; Leokadię Szymczak; Zdzisława Kołodziejczyka; Józefę Woźniak; Jolantę Pietrasiak; Henryka Siudę; Zofię Majda; Urszulę Witczak; Stanisława Domagalskiego; Mariana Góralczyka; Halinę Doktór; Grzegorza Klepanda; Józefa Krupińskiego; Mariannę Konopa; Piotra Ziębę; Henryka Janczarka; Jana Tomczaka; Zofię Pawlak; Zenobię Krysiak; Juliannę Werbińską; Teresę Derbich; Józefa Jankowskiego; Mariannę Przysło; Jana Lubka; Zofię Michałek; Salomeę Pasternak; Marię Ignaszak; Annę Derbich; Zbigniewa Plutę; Stefanię Klepanda; Daniela Pasternaka; Urszulę Czelusta; Pawła Wypycha; Stefana Dulasa; Helenę Kędzia; Irenę Skowrońską; Zdzisławę Ciennik; Adama Bartosika; Marka Gąsiorowskiego; Barbarę Karpisiewicz;  Helenę Pawlak; Franciszka Pawlaka; Mariannę Pawlak; Tomasza Czaplińskiego; Józefę Czaplińską; Józefa Gdulę; Stanisława Olejniczka w 3 r. śm.; Bogumiłę Olejniczak;  w 11 r. śm. Stanisława Olejniczaka; w 14 r. śm. Stanisława Ignaszaka; Jerzego, Krzysztofa Krakus; w 6 r. śm.; Dariusza Gorala;  w 3 r. śm. Emilię i Władysława Kuś; Janinę, Antoniego Hancyk; Anastazję Kowalczyk; Jana Pijańskiego; Czcicieli Matki Bożej Dębskiej; Jadwigę Kęszka; Biskupa Edwarda Janiaka; Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą;
Sobota – 21.05.2022  
17.30 +Daniela Pasternaka int. wnuka Sebastiana z rodziną
18:00 +Marię Ignaszak 21 greg. int. Teresy Tomczak z rodziną
 22.05.2022 – VI Niedziela Wielkanocna
7.45 Nabożeństwo majowe
8.00 +Grzegorza Bielskiego int. chrześniaczki Oli z rodziną
9.30 Zborów: O Boże Błog. i opiekę MB Dębskiej dla Księdza Proboszcza z racji Imienin
10.45 Kamień: +Tadeusza Kołodziejczyka w 3 r. śm.
12.00 Za Parafian/+Marię Ignaszak int. teściowej Genowefy