PONIEDZIAŁEK –16.03.2020
17:00 +Teresę Chabierską int. rodziny Gąsior z Florentyny
17:30 +Leonarda Bukowskiego int. Ireny i Jana Kucińskich
18:00 +Leszka Rosiaka int. Norberta Chodyły z Rodziną
   WTOREK – 17.03.2020  
17:00 +Łucję Goral int. sąsiadki Haliny Doktór z Rodziną

+Apolonię Jurczyńską int. Pawła i Izy Krajewskiech z Dziećmi

17:30 +Józefa Kaczmarka int. rodziny Musidlaków

+Stanisława Janczaka int. żony Barbary

18.00 +Jana Wawrzyniaka int. Marianny i Jerzego Kuś
   ŚRODA – 18.03.2020
17:00 +Anielę Woźniak int. Bożeny Bończyk
17:30 +Tadeusza Pszczołę int. Marii Durajskiej
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu koronawirusa; za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 19.03.2020 – Uroczystość Świętego Józefa
17:00 ++Józefa Wardziaka, Józefa Mańka

+Mariannę Pospiech int. Zofii i Stanisława Błażejewskich z Rodziną

+Stanisława Olejniczaka int. wnuków Jakuba i Bartłomieja

17:30 +Jerzego Dąbrowskiego int. brata Józefa z Rodziną

+Stanisławę Świętczak int. Romka Janiaka z Żoną i Dziećmi

+Sylwestra Strzałkę int. rodzin Gurlagow i Łaskawskich

18:00 ++Józefa, Stanisławę, Stanisława, Michała Tomczaków, Józefę i Rozalię Wasielewskich
   PIĄTEK – 20.03.2020
17:00 +Andrzeja Ordona int. cioci Stefanii

+Bogumiła Olejniczaka int. brata Antoniego z Rodziną

17:30 +Reginę Rajm int. chrześniaka Władysława z żoną Beatą

+Józefa Strzałkę int. rodziny Dziembłowskich

18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Marcina Owczarka; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Helenę Wałęsa; Józefa Świętczaka; Teresę Dominiak w 7 r. śm., Zbigniewa, Mariannę, Szczepana Dominiak; Mariannę Kanturską; Teresę Kurdyk w 2 r. śm.; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów;
   SOBOTA – 21.03.2020
17:00 +Władysława Popęda int. chrześniaka Jacka z Rodziną
17:30 +Adriana Gralę int. Agnieszki i Mariusza Zimnych z Morawina

+Łucję Księżak int. siostry Elżbiety

18:00 +Teresę Krysiak int. rodziny Jaworskich z Godziątkowa
   NIEDZIELA – 22.03.2020
8:00 +Józefa Dominiaka
9:30 Kamień: +Mariannę Rozmarynowska w 1 r. śm. int. siostry Bożeny z Rodziną
9:30 Zborów: ++w 7 r. śm. Teresy, Zbigniewa, Mariannę, Szczepana Dominiaków
11:00 ++w 16 r. śm. Andrzeja Walczykiewicza, Cecylię, Stanisława, Tadeusza Kamińskich
12:30 +Krzysztofa Twardowskiego int. chrześniaka Seweryna z Rodziną