PONIEDZIAŁEK – 15.07.2019 r.
17.30 +Bronisławę Łańduch int. synowej Teresy Łańduch
18:00 +Kazimierza Klibra int. teściowej Marii Dewickiej z Dziećmi
   WTOREK – 16.07.2019 r.
17.30 +Stanisława Olejniczaka int. syna Krzysztofa z Żoną
18:00 +Helenę Dyonizy int. szwagierki Anny Salamon z Synami
   ŚRODA – 17.07.2019 r.
17:30 +Jerzego Witczaka int. wnuka Tomka z Żona i Córką
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o bezpieczne wakacje dla dzieci naszej parafii; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary; za Parafian; za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK – 18.07.2019 r.
17:30 +Sylwestra Strzałkę int. syna Macieja z Rodziną
18:00 +Wiesława Kraszkiewicza int. siostry Magdaleny
   PIĄTEK – 19.07.2019 r.
17:30 +Marię Marszałek int. Jana Hancyka z Beznatki
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz;; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Janusza Jaromę; Sabinę i Henryka Dulasów; Czesława Durasa; Łukasza Nowaka; Eugeniusza Olejniczaka; Jana, Mariannę, Tomasza Karpisiewiczów; Reginę i Stanisława Jankowskich; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;
   SOBOTA – 20.07.2019 r.
15:00 Chrzest: Zuzanna Jóźwiak
17:00 Ślub: Łukasz Pasternak i Paulina Pasternak
18:00 w 50. Rocznicę Ślubu Marii i Tadeusza Bartoszów
   NIEDZIELA – 21.07.2019 r. – XVI Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 O Boże bł. i opiekę MB Dębskiej z okazji 18. urodzin Denisa
9:30 Zborów: ++ Leokadię w 7. r. śm. Józefa; w  28. r. śm. Piorunowskich; Wiktorię, Szczepana Piorunowskich i zmarłych z rodziny Sajkiewiczów
10:45 Kamień: +Mariannę Rozmarynowską int Katarzyny Pawlak z Mężem i Dziećmi z Karolewa Nowego
12:30 + Sylwię Bryła w 1. r. śm. int. Męża z Dziećmi