Poniedziałek – 15.06.2020
17:00 +Józefa Ordyniaka int. córki Małgorzaty oraz wnuczek Agnieszki i Katarzyny z Rodziną

+Jadwigę Witczak (15 greg.) int. Iwony i Krystiana Pietrzaków

17:30 +Danielę Goral int. bratanka Krzysztofa z Żoną

+Jana Grzelaka w 12 r. śm. int. synowej i wnuczek Eweliny i Emilii

18:00 +Czesława Kowalskiego int. Ludwiczaków z Florentyny
…Wtorek – 16.06.2020
17:00 +Jadwigę Witczak (16 greg.) int. Łukasza i Sylwii Gryczyńskich
17:30 +Leonarda Bukowskiego int. Zofii i Kazimierza Kliber
18:00 +Jana Piegata int. brata Mariana z Żoną
   ŚRODA – 17.06.2020
17:00 +Stanisława Klepanda int. rodziny Poczekajów z Bystrku

+Mariannę Jamroziak int. Marioli Kubiak z Rodziną

17:30 +Jadwigę Witczak (17 greg.) int. Romana Kołodziejczyka z Rodziną

+Józefa Ordyniaka int. syna Stanisława z Żoną

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci; które we wrześniu przyjmą I Komunię Świętą i za dzieci rocznicowe I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za Przyjaciół parafii, którzy bezinteresownie porządkują tereny zielone wokół kościoła w Dębem; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 18.06.2020
17:00 +Jadwigę Witczak (18 greg.) int. Akcji Katolickiej parafii w Dębem
17:30 +Żanetę Kucińską int. chrześniaka Marcina
18:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Dębskiej z okazji 18. urodzin wnuczki Weroniki
   PIĄTEK –19.06.2020 – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa
16:30 +Jadwigę Witczak (19 greg.) int. kuzynki Krystyny Szewczyk z Mężem
17:00 +Zofię Kołodziejczyk int. sąsiadów z bloku 106
17:30 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Tadeusza Kołodziejczyka; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Andrzeja Ordona; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Danielę Goral; Teresę Marciniak; Małgorzatę Chrzan; Józefa Ordyniaka; Janinę Marczyńską w 13 r. śm; Stanisława Okoń; Mariannę Frątczak w r. śm.; Weronikę Frątczak w r. śm. i zmarłych z rodziny Frątczaków; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za ofiary pandemii, które nie mają możliwości pojednania się z Bogiem
18:30 Kamień: Za Parafian − SUMA ODPUSTOWA
   SOBOTA – 20.06.2020
15:15 CHRZEST: Zofia Dominiak
16:30 +Stanisława Janczaka int. córki Ewy z Rodziną
17:00 +Jadwigę Witczak (20 greg.) int. Janiny i Jerzego Witczaków z Kamienia
17:30 +Piotra Kmiecika int. córki Pauliny z Mężem i Synem
18:00 +Zofię Michalak int. wnuczki Katarzyny z Rodziną
   NIEDZIELA – 21.06.2020
8:00 +Jadwigę Witczak (21 greg.) int. kolegów Sołtysów brata Antoniego
9:30 Zborów:++ w 33 r. śm. Marianny, Szczepana, Teresy i Zbigniewa Dominiaków
10:45 Kamień: +w 5 r. śm. Włodzimierza Długaś int. Rodziców i Rodzeństwa
12:00 ++Małgorzatę, Władysława i zmarłych z rodziny Filipiaków