Poniedziałek – 14.09.2020
17:00 +Helenę Hancyk int. syna Józefa z Rodziną

+Marię Tomczak int. sąsiada Teofila Pasternaka

17:30 +Sylwię Bryła int. uczniów klasy VI z wychowawczynią panią Natalią

+Kazimierza Gałęskiego int. chrześnicy Doroty z Rodziną

18:00 +Jerzego Pastuszaka int. Syna z Rodziną

+Ryszarda Kaczmarka int. rodziny Kałużnych z Kamienia

…Wtorek – 15.09.2020
17:00 Błagalna, o powrót do zdrowia Pawła – naszego brata w Wierze
17:30 +Andrzeja Abramczyka int. Włodka Kryszaka z Rodziną

+Genowefę Kołodziejczyk int. Teodozji Maślak z Rodziną

+Tadeusza Pszczołę int. rodzin Zakrockich i Osuchów

18:00 +Stanisława Zgardę

+Sylwestra Strzałkę int. żony Krystyny z córką Aleksandrą

+Anielę Woźniak int. sąsiadki Zofii Nowickiej z córką Dorotą

   ŚRODA – 16.09.2020
17:00 +Kazimierza Gałęskiego int. rodziny Gałęskich ze Szkurłat

+Jana Wawrzyniaka int. Arlety i Andrzeja z Dziećmi i rodziny Kokotów

17:30 +Piotra Tomaszewskiego w 6. r. śm.

+Kazimierza Klibra int. szwagierki Bożeny Kwiatkowskiej z Synem

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Korku i Beznatce; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o pomyślną operację i powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; o zdrowie dla Teresy proszą Córki z Rodzinami; o opiekę Matki Bożej Dębskiej nad diakonem Karolem posługującym w naszej parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 17.09.2020
17:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. Zosi z Synem z Wrocławia

+Józefę Chojnacką int. Fengierów z Rodziną

17:30 +Łucję Księżak int. Pawła Dominiaka z Mamą z Florentyny

+Helenę Hancyk int. rodziny Piorunowskich, Ertel, Wypyskich z Ostrowa Wielkopolskiego

18:00 +Stanisława Janczaka int. Pietrzaków ze Strzałkowa
   PIĄTEK – 18.09.2020
17:00 +Stanisława Klepanda int Lucyny Śnieguła
17:30 +Stanisławę Świętczak int. wnuka Mariusza z Rodziną
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Anielę Woźniak; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Stanisława Klepandego; Jana Hancyka; Jerzego Pastuszaka; Helenę Hancyk; Mieczysława Świderskiego; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Mariannę Kryst w 22. r. śm; Annę Jancz; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 19.09.2020
16:00 CHRZEST: Piotr Szymczak

Wiktoria Ovczarenko

Szymon Chachuła

17:00 +Ryszarda Kaczmarka int. żony Danuty
18:00 +Jana Wawrzyniaka int. sąsiadów Oli i Mariusza Szymfel
   NIEDZIELA – 20.09.2020
8:00 +Andrzeja Bartoszka w 6. r. śm, Eugeniusza i Kazimierę
9:30 Zborów: +w r. śm. Bronisławy, Stanisława Szpaczyńskich, Andrzeja Zawadzkiego
10:45 Kamień: +Stanisława Wojnickiego w 8.r. śm.
12:00 Za Parafian