Poniedziałek  – 14.06.2021  
17.00 +Stanisława Magierę int. Moniki i Zbigniewa Gałkowskich

+Franciszka Klpenada int. rodziny Zimnych z Macewa

17:30 +Jadwigę Tomczak int. chrześniaka Bogdana

+Teresę Łaźniak int. syna Leszka

18.00 +Kazimierza Sobczyńskiego int. syna Krzysztofa z żoną i synem Piotrem
  Wtorek – 15.06.2021
17.00 +Zofię Stasiak int. syna Zygmunta z żoną Anną
17:30 +Mirosławę Ole int. kuzynki Krystyny z synem Tomaszem
18:00 +Jana Sobczaka int. Pawła i Arlety Szmajdzińskich
 Środa – 16.06.2021
17.00 +Stanisława Magierę int. syna Tomasza z żoną i synami
17:30 +Teresę Frątczak int. Barbary i Leszka Dębowskich
18:00 Nowenna za wstawiennictwem Maryi: o dar Bożych łask dla uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Frankowizny i Kobierna; za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi oraz o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; dla Sandry o powrót do zdrowia; intencja błagalna o zdrowie dla Marty, Martyny i Nataszy, Roberta i Antoniny; za Parafian; za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; o opiekę MB Dębskiej dla Dagmary i dar zdrowia; w intencji Bogu wiadomej
  Czwartek – 17.06.2021
17:00 +Witolda Olbrycha int. Anny Rosińskiej
17.30 +Teresę Bończyk int. wnuczki Eweliny z Marcinem i Matyldą
18.00 +Dorotę Góral int. brata Józefa z żoną
  Piątek – 18.06.2021
16.00 Chrzest: Zofia Lasocińska
17.00 +Jana Chojnackiego int. Józefa Karpisiewicza z żoną
17.30 +Zofię Stasiak int. wnuka Arkadiusza z żoną Katarzyną
18.00 Za zmarłych: ++Krzysztofa Tułacza; Łucję Goral; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Józefa Ordyniaka; Józefę Chojnacką; Jana Chojnackiego; Władysławę Wypych; Jana Gałęskiego; Zbigniewa Cymera; Józefa Dziedzica; Irenę Pilas; Teresę Frątczak; Annę Salamon; Teresę Bończyk; Witolda Olbrycha: Franciszka Klepanda; Zofię Nowicką; Jana Sobczaka; Mirosławę Ole; Zofię Janiak; Jadwigę Tomczak; Małgorzatę Kurczbuch; Krystynę Dobak-Splitt; Stanisława Magierę; Annę Kinder; Janinę Kołodziejczyk; Mariannę Kłak; Teresę Łaźniak; Lucję Rataj; Tomasza Mosia; Zenona Kamińskiego; Zofię Stasiak; Wiesława Chachułę; Andrzeja Derbicha; Janinę Marczyńską w 14 r. śm.; Teresę Zawałowicz; Stanisława Błażejewskiego; Wandę, Władysława, Józefa, Kaźmierza, Stefana Chojnackich; Władysława Gilickiego; zm. Kapłanów i Dobrodziejów dębskiej Parafii; zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu pandemii
 Sobota – 19.06.2021
15:00 Chrzest: Klaudia Szcześniak
16.00 Ślub: Bogumiła Osuch/Dawid Gałenski
17:00 Ślub: Sandra Krakus/Jakub Staszak
18:00 +Stanisławę, Władysława Wiatrowskich; Władysławę, Józefa Mańka
XII Niedziela Okresu Zwykłego – 20.06.2021
8.00 +Ryszarda Łuczaka int. Aleksandra Kołodziejczyka z córką
9.30 Zborów: + w r. śm. Andrzeja Zawadzkiego, Bronisławę, Stanisława Szpaczyńskich
10.45 Kamień: +Wojciecha, Mariannę Góral w 31 r. śm.
12.15 Za Parafian/+Teresę Łaźniak int. syna Zbyszka z żoną