PONIEDZIAŁEK – 14.05.
17:30 + Martę Bałch (14 greg.)
18:00 ++ Cecylię, w 20 r. śm. Stanisława Kamińskich
  WTOREK – 15.05.
18:00 + Martę Bałch (15 greg.)

++Zofię, Wojciecha, Zygmunta Witczak

  ŚRODA –  16.05.
 

 

18:00

Za Parafian

++w 14 r. śm. Józefa Rubasa; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Stanisława Cajdlera; Arkadiusza Kazimierczaka; Katarzynę Marczak; Irenę Góralczyk; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mariannę Szlenkier; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; za dzieci Pierwszokomunijne, ich rodziców i chrzestnych;

+ Martę Bałch (16 greg.)

  CZWARTEK – 17.05.
18:00 +Martę Bałch (17 greg.);

++ Wiktorię Gruszka, dziadków Żarneckich i Gruszków

  PIĄTEK – 18.05.
16:00  Ślub Aleksandra Pasternak, Adrian Stawski
17:30  + Martę Bałch (18 greg.)
18:00 ++ w 14 r. śm. Józefa Rubasa; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Stanisława Cajdlera; Arkadiusza Kazimierczaka; Katarzynę Marczak; Irenę Góralczyk; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mariannę Szlenkier; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; za dzieci Pierwszokomunijne, ich rodziców i chrzestnych;
  SOBOTA – 19.05.
18:00 + Martę Bałch (19 greg.)

++ Annę, Bogumiła Smoliga

  NIEDZIELA – 20.05.
8:00 + w 3 r. śm. Mieczysława Derbicha

+ Martę Bałch (20 greg.)

9:30 Kamień + Adama Wypycha
9:30 Zborów : z prośbą o B. bł. i op. MB Dębskiej dla ks. Proboszcza w dniu imienin
11:00 + w 6 r. śm. Wojciecha Grzelaka
12:30

 

Za Parafian; z prośbą o B. bł. i op. MB Dębskiej dla ks. Proboszcza w dniu imienin

++ w 1 r. śm. Tadeusza Wawrzyniaka, w 20 r. śm. Ryszarda Maciejewskiego

Poniedziałek – 21.05.
9:00 + Martę Bałch (21 greg)
12:00 SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN

++ w 5 r. śm. Jadwigę, Franciszka Kaczmarek, zm. rodziny Figlów w r. śm

18:00 + Józefę Karpisiewicz

+ Tolisławę Dyonizy

Wtorek – 22.05.
9:00 + Martę Bałch (22 greg)
12:00 + Andrzeja Twardowskiego
18:00 + w 2 r. śm. Dariusza Gorala int. Żony z dziećmi

+ Ryszarda Poradę