PONIEDZIAŁEK –14.01.2018

18:00

+Marcina Pawlaka (14 greg)

+Krzysztofa Tułacza int. żony Krystyny

WTOREK – 15.01.2019

18.00

+Marcina Pawlaka(15 greg)

+Wandę Chojnacką int syna Kazimierza z Żoną

ŚRODA – 16 01.2019

7:15

+ Marcina Pawlaka (16 greg)

++ Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Antoniego Rybczyńskiego; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Stefanię Ząbczyńską w 5 r. śm.; Krystynę Przybylak i Henryka Przybylaka w 2 r. śm ; Krzysztofa Krakusa; Mariannę Marczyńską w 13 r. śm; Krzysztofa Tułacza; za Parafian; za Ojczyznę; w intencji wizyty duszpasterskiej w naszej parafii; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.

CZWARTEK – 17.01.2019

7:15

+Marcina Pawlaka (17greg)

+Jana Wawrzyniaka int. Krystyny i Krzysztofa Pawlaków z Poznania

PIĄTEK – 18.01.2019

7:15

+Marcina Pawlaka (18 greg)

++ Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Antoniego Rybczyńskiego; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Stefanię Ząbczyńską w 5 r. śm.; Krystynę Przybylak i Henryka Przybylaka w 2 r. śm ; Krzysztofa Krakusa; Mariannę Marczyńską w 13 r. śm; Krzysztofa Tułacza; za Parafian; za Ojczyznę; w intencji wizyty duszpasterskiej w naszej parafii; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

SOBOTA – 19.01.2019

18:00

+Marcina Pawlaka (19 greg)

+Jana, Leokadię, Józefa Olczaków

NIEDZIELA – 20.01.2019

8:00

+Marcina Pawlaka (20 greg)

ZA PARAFIAN

9:30

Kamień: +Justynę Grupińską w 9 r. śm.; rodziców Stanisławę i Stefana Dombków w 47 r. śm.

9:30

Zborów: +Teresę Jagielską w 10 r. śm.

11:00

+Annę Sibirak

Intencja imieninowa o Boże Błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej Dębskiej dla Ks. Mariusza

12:30

+Halinę Pasternak w 6 r.śm.