Poniedziałek – 13.07.2020
17:30 Poza parafią: +Stanisławę Świętczak int. kuzynki Bernardetty z Rodziną

Dębe: +Krzysztofa Tułacza (13 greg.) int. rodziny Sztanderów z Wolicy

18:00 Dębe:+Mirosława Kędzia int. brata Zygmunta z Rodziną
Po Mszy świętej Różaniec Fatimski z procesją wokół kościoła parafialnego
…Wtorek – 14.07.2020
17:30 Poza parafią: +Patryka Ostrowskiego int. rodziny Kosińskich

Dębe: +Bogumiłę Olejniczak int. Grzegorza Gałęskiego

18:00 Dębe:+Krzysztofa Tułacza (14 greg.) int. Ewy i Zbigniewa Macke
   ŚRODA – 15.07.2020
17:30 Poza parafią: +Jana Wawrzyniaka int. Małgorzaty i Damiana Kuś

Dębe: +Krzysztofa Tułacza (15 greg.) int. Simony Mociak z Kolonii Dębe

18:00 Dębe: Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci; które we wrześniu przyjmą I Komunię Świętą; o bezpieczne wakacje dla wszystkich odpoczywających; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o pomyślną operację i powrót do zdrowia; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 16.07.2020
17:30 Poza parafią:+Leszka Rosiaka int. Stanisława Haka z Rodziną

Dębe: +Apolonię Jurczyńską int. Mikołajczyków i Koniecznych z Dębego

18:00 Dębe: +Krzysztofa Tułacza (16 greg.) int. kolegi Andrzeja Krupińskiego z Żoną
   PIĄTEK – 17.07.2020
17:30 Poza parafią: +Łucję Goral int. koleżanek i kolegów z firmy Poltoma

Dębe: +Krzysztofa Tułacza (17 greg.) int. Sylwestra i Doroty Przywarczak

18:00 Dębe: ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Tadeusza Kołodziejczyka; Adriana Gralę; Andrzeja Ordona; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Danielę Goral; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Marka Jakóbczaka; Czesława Durasa; Sabinę i Henryka Dulas; Eugeniusza Olejniczaka w 15 r. śm.; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 18.07.2020
16:00 Chrzest: Hanna Tułacz
17:00 +Krzysztofa Tułacza (18 greg.) int. Dominiki i Tomasza Grochowskich
17:30 +Sylwię Bryła w 2 r. śm. int. Męża z Dziećmi
18:00 +Łucję Goral int. chrześniaka Mirosława Pytlińskiego z Rodziną
   NIEDZIELA – 19.07.2020
8:00 +Krzysztofa Tułacza (19 greg.) int. Alicji i Macieja Burdelaków z Pietrzykowa
9:30 Zborów: +Sylwię Bryła int. koleżanki Beaty z Rodziną z Morawina
10:45 Kamień: +Zygmunta Lewandowskiego w 16 r. śm. i zmarłych rodziców Marczaków
12:00 ++Marię i Franciszka Jagielskich