PONIEDZIAŁEK – 13.01.2020 r.
7:15 +Stefana Staszaka int. chrześniaka Krzysztofa z żoną Janiną i Dziećmi.
   WTOREK – 14.01.2020 r.
7:15 +Janusza Jerzaka int. Agnieszki Alejziak z Rodziną
   ŚRODA – 15.01.2020 r.
7.15 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; w intencji Wizyty Duszpasterskiej w Parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 16.01.2020 r.
7:15 +Halinę Pasternak w r. śm.
   PIĄTEK – 17.01.2020 r.
7:15 +++Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Wandę Chojnacką; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Jerzego Dąbrowskiego; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Arkadiusza Skowrońskiego; Mariannę Jamroziak; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Leszka Rosiaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Krzysztofa Krakusa w 42.r.śm.; Jerzego Krakusa; Wiktora Kałużnego; Mariannę Marczyńską w 14.r.śm; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
   SOBOTA – 18.01.2020 r.
17.30 +Józefę Trzepacz int. Marii Kleczewskiej z Rodziną
18:00 +Wiktorię, Zdzisława w 10.r.śm. Broczek
   NIEDZIELA – 19.01.2020 r.
8:00 +Józefa Kowalczyka w r. śm. int. Żony z Rodziną
9:30 Kamień +Stanisława Jasińskiego int. siostry Ewy z Mężem
9:30 Zborów: Dla ks. Mariusza o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Dębskiej z okazji imienin int. Kół Żywego Różańca ze Zborowa, Krysina, Gór Zborowskich i Podzborowa
11:00 Dla Rodziców o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Dębskiej z okazji 70. rocznicy urodzin int. Dzieci z Rodzinami
12:30 Za Parafian