Poniedziałek – 12.10.2020
17:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. Ireny i Jana Gałęskich z Rodziną
17:30 +Zofię Chojnacką (12 greg.) int. Rodziny Ojrzanowskich z Kalisza
18:00 +Józefę Chojnacką int. wnuka Jarosława z Żoną i Synami
…Wtorek – 13.10.2020
17:00 +Tadeusza Klibra int. Córki

+Janinę Lipowską int. sąsiadów Gorali

17:30 +Danutę Łagoda int. siostry Heleny z Mężem i Sylwią z Rodziną

+Józefę Chojnacką int. wnuka Bogumiła z Żoną i Dziećmi

18:00 +Zofię Chojnacką (13 greg.) int. Anny i Zdzisława Mazurków ze Stawiszyna
   ŚRODA – 14.10.2020
17:00 +Leonardę Burtkiewicz int. brata Eugeniusza
17:30 +Zofię Chojnacką (14 greg.) int. sąsiadów Kwapiszów i Aleksandra Kołodziejczyka
18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Korku i Beznatce; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi i o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej: dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; dla Sandry o powrót do zdrowia; w intencji Michała i za jego rodzinę; o opiekę Matki Bożej Dębskiej nad diakonem Karolem posługującym w naszej parafii; o potrzebne łaski w prowadzeniu dzieci i młodzieży dla nauczycieli, katechetów i wychowawców z naszej parafii; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które do tej pory sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 15.10.2020
17:00 +Czesława Kołodziejczyka int. Beaty Kowalczyk z Rodziną

+Danutę Łagoda int. Doroty i Karola Michałków z Dziećmi

17:30 +Zofię Chojnacką (15 greg.) int. Ewy i Bartosza Przybyłów z Dziećmi

+Kazimierza Gałęskiego int. rodziny Janiaków ze Zborowa

18:00 +Eugeniusza Zakrockiego int. chrześniaka Andrzeja
   PIĄTEK – 16.10.2020
17:00 +Jerzego Maciejewskiego int. siostrzeńca Marka z Mileną
17:30 +Zofię Chojnacką (16 greg.) int. Joanny i Marka Muszyńskich z Dziećmi
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Stanisława Klepandego; Jerzego Pastuszaka; Helenę Hancyk; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Jadwigę Bolińską; za śp. Ks. Franciszka Nowackiego – więźnia obozu koncentracyjnego w Dachau, wieloletniego Proboszcza parafii Dębe – w rocznicę Jego śmierci;  za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   SOBOTA – 17.10.2020
16:15 W 1. rocznicę urodzin Bruna, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Dębskiej
17:00 +Jerzego Maciejewskiego int. siostrzeńca Mariusza z Rodziną
17:30 ++Dusze Czyścowe
18:00 +Zofię Chojnacką (17 greg.) int. sąsiadów Bartczaków
   NIEDZIELA – 18.10.2020
8:00 +Stanisława Gałęskiego w 28. r. śm.
9:30 Zborów: +Patryka Ostrowskiego int. sąsiadów Andrzejczaków i Gołębiewskich
10:45 Kamień: +Zofię Chojnacką (18 greg.) int sąsiada Witczaka z Rodziną
11:30 Różaniec
12:00 Za Parafian
12 00 poza Parafią

ks. Bolesław

+Jerzego Maciejewskiego int. siostrzeńca Kamila z Żoną