PONIEDZIAŁEK – 12.08.2019 r.
17.30 +Zdzisława Gruszkę int. siostry Haliny z Rodziną
18:00 +Eugenię Olejniczak int. chrześniaka Waldka z Rodziną
   WTOREK – 13.08.2019 r.
18:00 +Władysława Popęda int. Rodziny ze Zbierska
18:30 +Mariannę Wojtysiak int. sąsiadów Nogajów
   ŚRODA – 14.08.2019 r.
16:00 Ślub: Maria i Zygmunt Szymfel
17.00 +Bronisławę Łańduch int. rodziny Płucienniczaków
17.30 +Zofię Prętką int. wnuczki Magdy z córką Izą
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o bezpieczne wakacje dla dzieci naszej parafii; o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców: Florentyny, Kamienia i Morawina, którzy udzielili wszelkiej pomocy pielgrzymom udającym się na Jasną Górę, a także dla Pań z Dębego, które przygotowały dla nich posiłek; Wszyscy, którzy pomogli pątnikom zostaną oddani Bogu w opiekę, przez wstawiennictwo Matki Bożej Dębskiej, w najbliższą środęo pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary; za Parafian; za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK –15.08.2019 r. – Wniebowzięcie NMP
8.00 +Annę Goral int. teściowej Marii
9.30 Zborów:  +Barbarę Łuczak int. córki Marioli Łuczak z Rodziną
10.45 Kamień: +Marię Domagalską
12.30 Dożynki 2019 – O szacunek dla chleba i pracujących na roli
   PIĄTEK – 16.08.2019 r.
17:30 +Ryszarda Pietrzaka int. brata Mieczysława z Żoną i Rodziną
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Mirosława Frątczaka; Teresę Krysiak; Kazimierza Drążka; Joanną Rycką; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;  
   SOBOTA – 17.08.2019 r.
16:00 Chrzest: Martyna Bryła/Maja Cieślak
17:00 Ślub: Ewa Janas/Wiesław Lubka
18.00 +Jacka Jerzaka (syna) int. Mamy z Rodzeństwem
   NIEDZIELA – 18.08.2019 r. – XX Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +Marię Nawrocką int. brata Józefa z Żoną
9:30 Zborów: +Stanisława, Mariannę, Władysława Górali, Eugenię, Adama Sobczaków
10:45 Kamień +Wojciecha Karpisiewicza w 15 r. śm.
12:30 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski oraz o opiekę MB Dębskiej z okazji I rocznicy urodzin Szymka