PONIEDZIAŁEK – 11.11.2019 r. – Narodowe Święto Niepodległości
8:00 +Mariannę Zaćmińską (28 greg.) int. chrześniaka Arkadiusza z Żoną i Dziećmi
9:30 Zborów: +Zbigniewa Mikołajczyka int. rodziny Piekarskich ze Zborowa
10:45 Kamień: +Tadeusza Kołodziejczyka (28 greg.) int Jolanty Margiela z Rodziną
12:00 Za Ojczyznę w 101. rocznicę odzyskania Niepodległości
   WTOREK – 12.11.2019 r.
17:00 +Tadeusza Kołodziejczyka (29 greg.) int. wnuczki Mileny z Mężem
17:30 +Mariannę Zaćmińską (29 greg.) int. rodziny Dominiaków z Krysina
18:00 +Henryka Gruszkę w 10. r. śm.
   ŚRODA – 13.11.2019 r.
17:00 +Mariannę Zaćmińską (30 greg.) int. rodziny Gałęskich z Krysina
17:30 +Tadeusza Kołodziejczyka (30 greg.) int. rodziny Paszynów i rodziny Krampilców
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny ze Zborowa, które obecnie przeżywają czas Nawiedzenia; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace remontowo-inwestycyjne w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej;
   CZWARTEK – 14.11.2019 r.
17:00 +Arkadiusza Skowrońskiego int. Mamy Ireny
17:30 +Tadeusza Pszczołę int. syna Dariusza z Żoną
18:00 +Mariannę Ignaszak int. wnuczki Małgorzaty z Rodziną
   PIĄTEK – 15.11.2019 r.
17.00 +Władysława Popędę int. brata Józefa z Rodziną
17:30 +Annę Goral int. chrześniaczki Anny z Rodziną
18:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę Wypych; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Wandę Chojnacką; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bronisławę Łańduch; Władysława Popęda; Zbigniewa Mikołajczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Jerzego Dąbrowskiego; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Stanisława Jasińskiego; Halinę Wyczółkowską; Arkadiusza Skowrońskiego; Mariannę Jamroziak; Hankę Daniel Kolańską; Józefa Wybornego; Adama Sradomskiego; Stefana Łapińskiego: za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;
   SOBOTA – 16.11.2019 r.
16:00 Chrzest: Amelia Szewczyk
17:30 +Stanisławę Pośpiech
18:00 +Stanisława Jasińskiego int. rodziny Fijałkowskich z Kamienia
   NIEDZIELA – 17.11.2019 r. – XXXIII Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 +za dusze czyśćcowe
9:30 Kamień:+Barbarę Jakubek int. chrześniaczki Agaty z Rodziną
9:30 Zborów: +Józefa Kaczmarka int. rodziny Braszaków
11:00 +Krzysztofa Tułacza int. rodziny Mańków

Chrzest: Igor Chojnacki

12:30 Za Parafian