PONIEDZIAŁEK – 11.06.
17:30 Z prośba o szczęśliwą operację, zdrowie, siły, B. bł. op. MB dla Agnieszki proszą rodzice
18:00 + Edwardę Dąbrowską
  WTOREK – 12.06.
17:30 + Wiesława Mateusza Kinder

+ Stanisława Krysiaka

18:00 + w 10 r. śm. Jana Grzelaka

+Tadeusza Wawrzyniaka

ŚRODA – 13.06.
 

 

18:00

++Martę Bałch; Marię Duras; Zofię Kmiecik; Zbigniewa Jóżwiak; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Arkadiusza Kazimierczaka; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisława Kasprzaka; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; o potrzebny deszcz dla naszych upraw;
  CZWARTEK – 14.06. 
18:00  + Zbigniewa Pogodzińskiego
  PIĄTEK – 15.06.
 

 

18:00

++ Martę Bałch; Marię Duras; Zofię Kmiecik; w r. śm. Józefę Łaźniak; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Arkadiusza Kazimierczaka; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczka; Bronisława Kasprzaka; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; o potrzebny deszcz dla naszych upraw
  SOBOTA – 16.06.
17:30 + Antoniego Rębowieckiego int. żony Krystyny
18:00 + w 5 r. śm. Piotra Masztalerza
  NIEDZIELA – 17.06.
8:00 + + Janinę i Stanisława Wałęsa, Helenę  Józefa Pakrzywa
9:30 Kamień + w 16 r. śm. Huberta Wolniaka
9:30 Zborów  ++ w 31 r. śm. Marianny, Szczepana, Teresę, Zbigniewa Dominiaków
11:00 + + w 2 r. śm. Leokadię Derbich i zmarłych rodziców
12:30 + Martę Bałch

+Kazimierza Krysiaka