Poniedziałek – 11.05.2020
17:00 +Jana Borkowskiego int. teściów Urbaniakow z Grabowa
17:30 +Teresę Chabierską (11 greg.) int. Pawła i Henryki Witczak z Rodziną
18.00 +Mariannę Żurek (27 greg.) int. Izabeli i Anny Kryszak z Rodziną
   Wtorek – 12.05.2020
17:00 +Irenę i Tadeusza Dzióbek int. Bolesława i Teresy Mazurek z Rodziną

+Mariannę Żurek (28 greg.)

17:30 +Teresę Chabierską (12 greg.) int sąsiadów Jagielskich z Florentyny

+Sylwestra Kurczbucha int. Kingi Wąsik z Rodziną oraz Katarzyny i Kuby Graczyków

18:00 +Józefa Świętczaka int. Magdaleny Góral z Mężem
   ŚRODA – 13.05.2020
17:00 +Zbigniewa Łopota

+Piotra Kmiecika int. Żony

17:30 +Mariannę Żurek (29 greg.)

+Teresę Chabierską (13 greg.) int. Jakubków z Florentyny

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; za Bogdana i jego Rodzinę; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu koronawirusa; za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; o powstrzymanie pandemii choroby spowodowanej przez koronawirus; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   CZWARTEK – 14.05.2020
17:00 +Sylwię Bryła int. rodziny Prętczyńskich

+Teresę Chabierską (14 greg.) int. Joanny Tułacz z Rodziną oraz Adama i Pauli Jakubków

17:30 +++++Mariannę Żurek (30 greg.); Macieja Kryszaka; Zofię Bartczak oraz Andrzeja i Karola Bartczaków
18:00 +Henryka Jakubowskiego int. właścicieli i współpracowników firmy DAIFRESHBERRY i CONECTO
   PIĄTEK – 15.05.2020
17:00 +Jerzego Witczaka (1 greg.) int. teściowej Danieli Łuczak
17:30 +Teresę Chabierską (15 greg.) int. sąsiadów Dominiaków
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Żurek; Kazimierza Kliber; Jerzego Witczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Anielę Woźniak; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Jadwigę Małecką; Stanisława Janczaka; Grażynę Andrzejak; Stanisława Klepanda; Zofię Kołodziejczyk; Jana Przybylskiego; Piotra Kmiecika; Mariannę Jamroziak; w  Przemysława Koracha; Stanisława i Marcina Staszaków; Stanisława Piechotę; Krystynę i Józefa Łyszczyńskich; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za ofiary pandemii koronawirusa, które nie mają możliwości pojednania się z Bogiem
   SOBOTA – 16.05.2020 – św. Andrzeja Boboli PM
17:00 +Jerzego Witczaka (2 greg.) int. Aldony i Włodzimierza Łuczaków
17:30 +Teresę Chabierską (16 greg.) int. Grzegorza Chabierskiego z Żoną i Rodziną
18:00 +Mariannę Zaćmińską int. Dzieci
   NIEDZIELA –17.05.2020 – NIEDZIELA VI Wielkanocna
8:00 +Mieczysława Derbicha w 5 r. śm. int. Żony z Córkami
9:30 Zborów: O Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza Sławomira z okazji imienin int. Kół Żywego Różańca ze Zborowa, Krysina, Gór Zborowskich i Podzborowa
10:45 Kamień: w intencji Ks. Proboszcza Sławomira z okazji imienin

+Jerzego Witczaka (3 greg.) int. Łucji i Marka Rogut

12:00 +Teresę Chabierską (17 greg.) int. szwagierki Marysi Chabierskiej

++++za zmarłych rodziców Wiktorię w 11 r. śm. i Stefana Gruszków; dziadków Gruszków i Żarneckich