PONIEDZIAŁEK –11.02.2018
9:00 + Lucjana Dudka int. Marcina Bryły z Rodziną
17:00 Za osoby starsze i chorych z naszej Parafii
18:00 + Mariannę Gryczyńską (10 greg.) int. Jadzi Witczak z Rodziną

W  intencji Rodzin naszej parafii przyjmujących Matkę Bożą w kopii Jej Cudownego Wizerunku Dębskiego

   WTOREK – 12.02.2019
17:30 + Stefana Staszaka int. siostry Zofii z Rodziną
18.00 + Mariannę Gryczyńską (11 greg.) int. szwagra Marka Gryczyńskiego Rodziną
   ŚRODA – 13.02.2019
18:00 +Mariannę Gryczyńską (12 greg.) int. szwagra Józefa Gryczyńskiego z Żoną ze Zdun

++ Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Wiesławę Janicką; Zbigniewa Łuczaka; Ryszarda Kucińskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Róża Ignaszak; Mariannę Pospiech; Jerzego Durasa; Danielę Sowę; Stanisławę Staszak w 17 r. śm; Marcina i Ryszarda Staszaków; Mariannę i Bronisława Góral; Jana w 10 r. śm. i Irenę Janiaków; Janinę i Józefa Stefańskich i zmarłych z rodziny Zalewiczów; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Młyniska obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

   CZWARTEK – 14.02.2019
18:00 +Mariannę Gryczyńska (13 greg.) int. Karola Gryczyńskiego ze Zdun

+ Ewę Pluta int. kuzyna Ryszarda z Rodziną

   PIĄTEK – 15.02.2019
18:00 +Mariannę Gryczyńską (14 greg.) int. Sylwka Gryczyńskiego ze Zdun

++ Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Wiesławę Janicką; Zbigniewa Łuczaka; Ryszarda Kucińskiego; Ewę Pluta; Józefa i Stanisławę  Świętczaków; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Róża Ignaszak; Mariannę Pospiech; Jerzego Durasa; Danielę Sowę; Stanisławę Staszak w 17 r. śm; Marcina i Ryszarda Staszaków; Mariannę i Bronisława Góral; Jana w 10 r. śm. i Irenę Janiaków; Janinę i Józefa Stefańskich i zmarłych z rodziny Zalewiczów;  zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Młyniska obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników

   SOBOTA – 16.02.2019
15:30 O błogosławieństwo Boże, Opiekę MB Dębskiej z okazji 99 urodzin i imienin Leona Bukowskiego (Msza św. w domu Jubilata)
17:00 Dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże, opiekę MB Dębskiej z racji 45. Rocznicy Ślubu
18:00 + Irenę Kurdyk w 2 r. śm.

+ Mariannę Gryczyńską (15 greg.) int. wnuczki Ady i wnuka Daniela

   NIEDZIELA – 17.02.2019
8:00 Za Parafian

++ Irenę i Józefa Czarneckich w r. śm. i dziadków Tomczyków

9:30 Kamień: ++ Marka Błażejewskiego w 7 r. śm., Janinę i Mariana Nowaków  w r. śm.
9:30 Zborów: + Józefa Świętczaka  int. Jana Pogorzelca
11:00 + Mariannę Gryczyńską (16 greg.) int. rodziny Tomczyków z Karolewa Starego
12:30 O błogosławieństwo Boże, opiekę MB Dębskiej dla mieszkańców Starego Nakwasina i Bogdanowa int. Edyty Mańki i Dariusza Wzgardy Sołtysa i Radnego

Za członków Bractwa Św. Walentego. O bł. Boże dla żyjących i chwałę Nieba dla zmarłych