Poniedziałek – 11.01.2021
17:00 +Jana Gałęskiego int. rodziny Gałęskich z Krysina
17:30 +Mariannę Grzelak int. syna Zenona
18:00 +Jana Frątczaka int. brata Andrzeja z Żoną
…Wtorek – 12.01.2021
17:00 +Zbigniewa Zymera int. sąsiadów Marczaków
17:30 +Franciszka Klepanda int. Żony z synem Jackiem
18:00 +Teresę Chabierską w 1.r.śm. int. Stanisława Majtasa
   Środa – 13.01.2021
17:00 +Władysławę Wypych int. Pawła i Gabrysi Bończyk
17:30 +Teresę Frątczak int. córki Izy z Mężem i Synami
18:00 Nowenna za wstawiennictwem Maryi: o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach z Biernatek i Florentyny; za młodzież  z naszej parafii; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii; za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi oraz o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla ks. Bolesława; dla Sandry o powrót do zdrowia; intencja błagalna o zdrowie dla Marty Szymańskiej; o zdrowie dzieci Martyny i Nataszy, Roberta i Antoniny; w intencji nienarodzonych dzieci i ich cierpiących rodziców; za Parafian, za Ojczyznę; o dar zdrowia dla chorych i cierpiących z powodu pandemii i za osoby posługujące chorym, o pokój serc i łaskę nawrócenia dla nas wszystkich; za osoby, które sprzątają nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej
   Czwartek – 14.01.2021
17:00 +Jana Gałęskiego int. Pośpiecha z Rodziną
17:30 +Władysławę Wypych int. Magdaleny i Sylwestra Wiatrowskich
18:00 +Franciszka Klepanda int. córki Sylwii z Mężem i Dziećmi
   Piątek – 15.01.2021
17:00 +Teresę Frątczak int. córki Magdaleny z Mężem
17:30 +Zbigniewa Cymera int. rodziny Jerzaków ze Słonecznej
18:00 Nowenna za zmarłych: ++Krzysztofa Tułacza; Genowefę Kołodziejczyk; Tadeusza Kołodziejczyka; Łucję Goral, Apolonię Jurczyńską; Teresę Chabierską; Stanisława Janczaka; Piotra Kmiecika; Józefa Ordyniaka; Stanisława Nawrockiego; Zofię Chojnacką; Janinę Lipowską; Eugeniusza Zakrockiego; Ryszarda Kaczmarka; Józefę Chojnacką; Danutę Łagoda; Sylwestra Klibra; Jana Chojnackiego; Władysławę Wypych; Apolonię Cepak; Longinę Naszkowską; Jana Gałęskę; Mariannę Pietrzak; Zbigniewa Cymera; Józefa Dziedzica; Irenę Pilas; Mariannę Grzelak; Teresę Frątczak; Annę Salamon; Danielę Perskawiec, Teresę Bończyk; Witolda Olbrycha: Franciszka Klepanda; Zofię Nowicką; Mariannę Marczyńską w 15.r.śm; Zuzannę Klimek; Mirosława Witczaka; Krystynę i Henryka Przybylaków w 4.r.śm; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów naszych Kościołów; za zmarłych śmiercią nagłą i zmarłych z powodu epidemii
   Sobota – 16.01.2021
17:00 +Jana Gałęskiego int. rodziny Florczaków
17:30 +Halinę Pasternak w 8.r.śm.
18:00 +Teresę Frątczak int. brata Eugeniusza z Żoną
   Niedziela – 17.01.2021
8:00 +Władysławę Wypych int. Koleżanek i Kolegów z firmy Nestlé
9:30 Zborów: +Jana Borkowskiego int. Bogusławy z Rodziną
10:45 Kamień: +Teresę Frątczak int. wnuka Łukasza z Żoną i Synem
12:00 Za Parafian