PONIEDZIAŁEK – 10.06.2019 r.
9:00 W  intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie
12:00 +Jerzego Krakusa (21 greg.) int. żony Marysi  
18:00 Za Parafian

+Zofię Bartczak int. Kosińskich ze Zborowa

   WTOREK – 11.06.2019 r.
9:00 +Jerzego Krakusa (22 greg) int. Teresy Krysiak z Magdalenowa z Rodziną
18:00 +Leonardę  Burtkiewicz int. Syna
   ŚRODA – 12.06.2019 r.
17:30 +Jerzego Krakusa (23 greg.) int. Doroty z Mężem z Koniecznej
18:00

 

++Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Ryszarda Pietrzaka; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających ofiary na ten cel; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK – 13.06.2019 r.
16:45 +Jerzego Krakusa (24 greg.)
17:15 Różaniec Fatimski z procesją
18:00 +Stefanię Wiatrowską w 13 r. śm.
   PIĄTEK – 14.06.2019 r.
17:30 +Jerzego Krakusa (25 greg.)
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Różę Ignaszak; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka; Bogdana Olejniczaka w 4 r. śm.;Ryszarda Pietrzaka; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów; o błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   SOBOTA – 15.06. 2019 r.
17:30 +Kazimierza Klibra int. córki Moniki z Mężem i Dziećmi
18:00 +Jerzego Krakusa (26 greg.)

+Stefanię i Kazimierza Wiatrowskich

   NIEDZIELA – 16.06.2019 r. – Uroczystość Przenajświętszej Trójcy
8:00 ++Leokadię Derbich w 3 r. śm. i zm. Rodziców
9:30 Kamień: ++Mariannę, Wojciecha Góral w 29 r. śm.
9:30 Zborów: ++Mariannę w 32 r. śm., Szczepana, Teresę, Zbigniewa Dominiaków
11:00 +Mariannę Rozmarynowską int. Bożeny Magdzińskiej z Mężem oraz Ilony i Magdaleny z Rodzinami
12:30 +Jerzego Krakusa 27 (greg.)