PONIEDZIAŁEK –10.02.2020
17:00 +Mariannę Jamroziak int. wnuka Dominika z Żoną i Dziećmi
17:30 +Tadeusza Pszczołę int. wnuka Patryka
18:00 +Marię Ankiel int. Elżbiety Sobczak z Kalisza z Rodziną
   WTOREK – 11.02.2020  – NMP z Lourdes (Światowy Dzień Chorego)
9:00 Za Chorych w Parafii
17:00 +Apolonię Jurczyńską int. syna Władysława z Rodziną
18.00 +Anielę Woźniak int. wnuka Mariusza z Żoną
   ŚRODA – 12.02.2020
17:00 +Reginę Rajm int. Bożeny i Józefa Bryłów z Rodziną

+Andrzeja Ordona int. chrzestnej Jadwigi Łuczak

17:30 +Jerzego Dąbrowskiego int. Wiolety i Piotra Folwarków

+Edwarda Ukleję int. koleżanek córki Anny, Iwony i Teresy

18:00 Za wstawiennictwem Maryi, o dar wielu Bożych łask dla wszystkich uczestników środowej nowenny; o błogosławione owoce nawiedzenia Pani Dębskiej w Rodzinach w Kamieniu; za dzieci i młodzież z naszej parafii; za dzieci z naszej parafii przygotowujące się do I Komunii Świętej; za dalsze prace inwestycyjne w naszej Parafii i za składających na ten cel ofiary oraz za Darczyńców wpisanych do Księgi Ofiarodawców Parafii Zwiastowania NMP w Dębem; o dar zdrowia dla oczu Jadwigi; o zdrowie i opiekę Matki Bożej Dębskiej dla Elizy; o dary Ducha Świętego, o łaskę zdrowia i sił za przyczyną Matki Bożej Dębskiej dla księdza Bolesława; za Parafian, za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji Bogu wiadomej;
   CZWARTEK – 13.02.2020
17:00 +Krystynę Joachimiak  int. wnuka Radosława

+Łucję Księżak  int. bratowej Cecylii Kubiak

17:30 +Adriana Gralę int. Anety Kopczyńskiej z Rodziną

+Władysława Popęda int. rodziny Gorali z Magdalenowa

18:00 +Leonarda Bukowskiego int. wnuczki Joanny  z Rodziną
   PIĄTEK – 14.02.2020
16:30 W intencji członków Bractwa św. Walentego o Boże błog., opiekę MB Dębskiej i Świętego Józefa
17:00 +Józefę Trzepacz int. Waldemara Kleczewskiego z Żoną
17:30 +Teresę Chabierską int. męża Stanisława
18:00 ++Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Sylwię Bryła; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Tadeusza Kołodziejczyka; Teresę Krysiak; Łucję Księżak; Krystynę Joachimiak; Adriana Gralę; Reginę Rajm; Andrzeja Ordona; Edwarda Ukleję; Tadeusza Pszczołę; Arkadiusza Skowrońskiego; Anielę Woźniak; Romualda Kasprzaka; Jadwigę Witczak; Leonarda Bukowskiego; Łucję Goral, Zbigniewa Białka; Apolonię Jurczyńską; Józefę Trzepacz; Teresę Chabierską; Annę Kliber; Sławomira Jurczyńskiego w 23 r. śm.; Krzysztofa Michalaka; Marcina Owczarka; za zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów
   SOBOTA – 15.02.2020
17:00 +Krzysztofa Tułacza int. Teresy Głydziak z Rodziną
17:30 +Józefa Kaczmarka int. rodziny Braszaków
18:00 +Marcina Owczarka int. rodzin Koniecznych i Mikołajewskich z Dębego
   NIEDZIELA – 16.02.2020
8:00 Za Parafian
9:30 Kamień: +Marka Błażejewskiego w 8 r. śm. int. rodziców Nowaków
9:30 Zborów: +Jana Gąsiora int. chrześniaka Stefana Noworolnika
11:00 +Weronikę Zgarda w 1 r. śm  int. Sylwka i Doroty Przywarczak
12:30 +Wandę Chojnacką  int. Filipowiczów ze Skrajni