PONIEDZIAŁEK – 1.07.2019 r.
17.30 +Władysława Popędę int. synów Darka i Karola
18:00 +Bożenę Zyner int. Pawła Zynera z żoną Jankowa Dolnego
   WTOREK – 2.07.2019 r.
17.30 +Jerzego Witczaka int. córki Alicji
18:00 +Józefa Kaczmarka int. Jaworskich z Cekowa
   ŚRODA – 3.07.2019 r.
17:30 +Ewę Pluta w rocz. śm.
18:00

 

O błogosławione owoce nawiedzenia Rodzin przez Maryję w Jej Cudownym Wizerunku Dębskim, a szczególnie za Rodziny z Morawina obecnie przeżywające czas Nawiedzenia; o bezpieczne wakacje dla dzieci i rodzin naszej parafii; o pomyślnie przeprowadzenie prac remontowych w naszej świątyni parafialnej i za składających na ten cel ofiary; za Parafian; za Ojczyznę; za żyjących dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników
   CZWARTEK – 4.07.2019 r.
17:00 +Antoniego Pasternaka w r. śm.
17:30 +Janusza Jerzaka w 1 r. śm. int. Żony i Córki
18:00 +za zmarłych Rodziców Wiktorię  i Stefana w 22 r. śm. oraz dziadków Gruszków i Żarneckich
   PIĄTEK – 5.07.2019 r.
15:45 Zborów: +Zofię Różańską int. córki Julianny z Mężem
16:30 Kamień: +Bogumiłę Olejniczak int. syna Krzysztofa z Żoną
18:00 ++Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Zbigniewa Łuczaka; Ewę Pluta; Stanisławę Świętczak; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Katarzynę Czapską; Kazimierza Gałęskiego; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Janinę Wojtysiak; Jana Wawrzyniaka; Józefa Kaczmarka; Wandę Chojnacką; Zofię Łyszczyńską; Krzysztofa Tułacza; Leszka Kryszaka; Weronikę Zgarda; Edwarda Skrzypińskiego; Mariannę Karpisiewicz; Mariannę Pospiech; Genowefę Kołodziejczyk; Mariannę Ignaszak; Bogumiłę Olejniczak; Mariannę Żurek; Sylwestra Strzałkę; Józefa Strzałkę; Kazimierza Kliber; Zytę Owczarek; Zofię Różańską; Jerzego Witczaka; Mariannę Zaćmińską; Emilię Kuś; Annę Goral; Stanisława Olejniczaka; Tadeusza Kołodziejczyka;; Bronisławę Łańduch; Irenę Witczak; Władysława Popęda; Irenę Witczak; Stanisława Michalczaka; Annę Wróblewską; Eugeniusza Kujawę; zm. Kapłanów Dębskiej Parafii; zm. Dobrodziejów Kościołów;
18:35 +Józefa Zaćmińskiego int. Dzieci
   SOBOTA – 6.07.2019 r.
17:30 +Zofię Prętką int. córki Danuty
18:00 +Annę Kowalczyk w 3 rocz. śm.
   NIEDZIELA – 7.07.2019 r. – XIV Niedziela Okresu Zwykłego
8:00 ++ Stanisława Wałęsę, Helenę, Józefa Pakrzywa
9:30 Zborów: +Annę Sobczak int. rodziny Kosińskich ze Zborowa
10:45 Kamień: +Mariannę Rozmarynowską int. Szwagierki
12:30 Za Parafian i o dobre urodzaje