PONIEDZIAŁEK – 09.07.
18:00 + Zbigniewa Łuczaka int. żony z synem Jakubem
Poza parafią + Stanisława Pogorzelca; + Kazimierza Krysiaka
     WTOREK – 10.07..
18:00 + Romana Owczarka int. kuzyna Tomasza z rodziną
Poza parafią + Kazimierza Krysiaka; ++ Wiesława Mateusza Kinder  int. Anny i Roberta Michalaków
     ŚRODA – 11.07.
 

 

18:00

++ Martę Bałch; Edwarda Klupp; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego, Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
Poza parafią  + Józefę Szlenkier int. Sołectwa Kobierno
     CZWARTEK – 12.07.
9:00 +Stefana Olczak int. Renaty z rodziną
Poza parafią + Józefę Szlenkier int. Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala
     PIĄTEK – 13.07.
 

 

18:00

++  Martę Bałch; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Aleksandra Kasprzaka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego, Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

+ Krystynę Magiera

Poza parafią + Arkadiusza Kazimierczaka int. wuja Sylwestra z rodziną
      SOBOTA – 14.07..
14:30  Chrzest: Aneta Frontczak; Nadia Smoliga
16:00  W intencji rodziny Janiaków
17:00 Ślub: Łanduch Piotr, Katarzyna Brzezińska
18:00 w 75 urodziny Marianny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o B. bł. i op. MB Dębskiej

w 10 r. ślubu z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o B. bł. op. MB Dębskiej

Poza parafią + Józefa Graczyka
      NIEDZIELA – 15.07.
8:00 ++ Stanisławę i Stefana Kozłowskiech
9:30 Zborów :w  4 r. śm. Andrzeja Sucheckiego
10:45 Kamień: ++ w 14 r. śm. Zygmunta Lewandowskiego, rodziców Marczaków i Lewandowskich
12:30 ++ w 21 r. śm. Leona i Józefę Szlenkierów
Poza parafią  + Katarzynę Marczak int. Ewy Ignaszak z rodziną