PONIEDZIAŁEK – 08.10.2018
8:30 ++ Wiesława Mateusza Kinder int. siostry Patrycji z Grzesiem Julią i Wiktorkiem
9:00 + Irenę Góralczyk int. wnuka Dariusza z żoną
18:00 + Teresę Kurdyk int. Barbary i Janusza Krupińskich z Florentyny (8 greg)
   WTOREK – 09.10.2018
8:30 + Lucję Ochęcką int. córki Weroniki z Szymonem

+ Władysławę Dominiak int. sąsiadki Józefy Kowalczyk

9:00 + Mariannę Szlenkier int. sąsiadki Genowefy Lintner

+ Ireneusza Zakrockiego int. Marzeny Osuch z rodz. ze Skarszewa

18:00 + Teresę Kurdyk int. rodziny Antczaków z Janikowa (9 greg)
     ŚRODA – 10.10.2018
8:30 + Mirosława Kędzie int. wnuków Moniki i Roberta

+ Mariannę Kędzia int. wnuka Daniela z rodziną

9:00 + Krystynę Tomczak int. siostrzenic Iwony Agnieszki i Sylwii

+ Tadeusza Hańczyk int. siostry Wioletty z rodziną

17:30 + Teresę Kurdyk int. rodzin Grzegorków Gonerów i Maków (10 greg)
 

 

 

18:00

++ w r. śm. Stanisławy Pośpiech, w r. śm. Moniki Salamon; w 2 r. śm. Józefa Salamon; Elżbietę Piwowarską; w 21 r. śm. Jana Dominiaka; Władysławę Dominiak; Irenę Tadeusza Dzióbek; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakus; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
     CZWARTEK – 11.10.2018
17:30 + Floriana Gugul int. chrześniaka Krzysztofa z rodziną
18:00 + Teresę Kurdyk int. siostry Marii z Grabowna Wielkiego (11 greg)
     PIĄTEK – 12.10.2018
17:30 + Teresę Kurdyk int. rodziny Kowełko i Kowy (12 greg)
 

 

 

18:00

++ w r. śm. Stanisławy Pośpiech, w r. śm. Moniki Salamon; w 2 r. śm. Józefa Salamon; Elżbietę Piwowarską; w 21 r. śm. Jana Dominiaka; Władysławę Dominiak; Irenę Tadeusza Dzióbek; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakus; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Małgorzatę Krysiak; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;
      SOBOTA – 13.10.2018 – Dzień Fatimski
16:30 Ślub Paulina Krysiak Michał Spaleniak
17:30 + Aleksandra Kasprzaka int. syna Krzysztofa z rodziną

+ Stanisława Księżaka int. teściów Kuligowskich

18:00 + Teresę Kurdyk int. Stanisława i Marzeny Gałęskich z Florentyny (13 greg)

+w 16 r. śm. Jana Dulasa

     NIEDZIELA – 14.10.2018
8:00 + Teresę Kurdyk int. chrześniaka Pawła Banacha z rodziną (14 greg)

++ w r. śm. Irenę Stefana Sobieraj

9:30 Kamień ++ zmarłych rodziców Wróblewskich
9:30 Zborów ++ Janinę Stanisława Duczmańskich int. szwagierki Marianny z rodziną
11:00 + w 19 r. śm. Kazimierza Tułacza
 

12:30

+ w 26 r. śm. Stanisława Gałęskiego

+ Sylwię Bryła int. męża z dziećmi