PONIEDZIAŁEK – 07.05.
17:30 + Martę Bałch (7 greg.)
18:00 + Wiesława Kinder
  WTOREK – 08.05.
17:30 w osiemnaste urodziny Aleksandry z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o B. bł. i op. MB Dębskiej

+ Martę Bałch (8 greg.)

18:00 +Stanisławę, Michała Dominiaków

+ w 1 r. śm. Stanisława Krysiaka

  ŚRODA –  09.05.
 

 

18:00

++ Irenę Kurdyk; Martę Bałch; Marię Duras; Stanisława Tomaszewskiego; Helenę i Józefa Klepandów; rodziców Dulasów; Sabinę i Henryka Dulas; Helenę Pawlak; Wiesława Ławniczaka; Janinę i Stanisława Szmajdzińskich; dziadków Jata i Szmajdzińskich; Salomeę Augustyniak; Alinę Burzyńską; Stanisławę i Marcina Staszaków; Stanisława Karpisiewicza; Jerzego Krakusa; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Stanisława Cajdlera; Arkadiusza Kazimierczaka; Katarzynę Marczak; Irenę Góralczyk; Lucję Ochęcką; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mariannę Szlenkier; Mirosława Kędzię, Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Irenę Wypych, Tadeusza Hańczyka; Irenę Wiśniewską; Aleksandra Kasprzaka; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.

+ Martę Bałch (9 greg.)

  CZWARTEK – 10.05.
18:00 +Martę Bałch (10 greg.);

+ Andrzeja Kasprzaka int. brata Krzysztofa

  PIĄTEK – 11.05.
18:00 ++ Irenę Kurdyk; Martę Bałch; Marię Duras; Stanisława Tomaszewskiego; Helenę i Józefa Klepandów; rodziców Dulasów; Sabinę i Henryka Dulas; Helenę Pawlak; Wiesława Ławniczaka; Janinę i Stanisława Szmajdzińskich; dziadków Jata i Szmajdzińskich; Salomeę Augustyniak; Alinę Burzyńską; Stanisławę i Marcina Staszaków; Stanisława Karpisiewicza; Jerzego Krakusa; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Mateusza Kinder; Stanisława Cajdlera; Arkadiusza Kazimierczaka; Katarzynę Marczak; Irenę Góralczyk; Lucję Ochęcką; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mariannę Szlenkier; Mirosława Kędzię, Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Janinę i Stanisława Duczmańskich; Irenę Wypych, Tadeusza Hańczyka; Irenę Wiśniewską; Aleksandra Kasprzaka; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.

+ Martę Bałch (11 greg.)

  SOBOTA – 12.05.
16:00 Ślub: Agnieszka Cierniak, Bogdan Wasielewski
18:00 + Martę Bałch (12 greg.)
  NIEDZIELA – 13.05.
8:00 Kamień + Krystynę Nawrocką
8:00 Zborów + Józefa Noworolnika
10:30 I Komunia Święta
12:30 +Martę Bałch (13 greg.)