PONIEDZIAŁEK – 06.08.2018 – PRZEMIENIENIE PAŃSKIE
9:00 + w 3 r. śm. Ryszarda Zdunka int. żony z rodziną
16:00 + Tadeusza Wawrzyniaka
17:00 Kamień: + Irenę Dzióbek int. sąsiadów Wojtysiaków
18:00 Zborów: SUMA ODPUSTOWA

O Boże bł. op. MB Dębskiej dla mieszkańców i ofiarodawców kościoła w Zborowie

Poza parafią    + Mariannę Gałęską

+ Antoniego Rębowieckiego int. rodziny Modrzejewskich z Bierzyna

   WTOREK – 07.08.2018
17:30 + w 20 r. śm. Genowefę Kurdyk int. rodziny
18:00  W 10 r. ślubu Teresy i Bogumiła z podziękowaniem i prośbą o B. bł. op. MB Dębskiej
Poza parafią     + Mariannę Gałęską

+ Antoniego Rębowieckiego  int. kuzynki  Marii z rodziną z Włocławka

     ŚRODA08.08.2018
17:30 + Wiktorię Mikołajczyk int. syna Piotra Mikołajczyka
 

 

 

18:00

 ++ Halinę Chudziak; w 14 r. śm. Wiktorię Jamroziak; Barbarę Bałch; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Matusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; w 15 r. śm. Anny i Mieczysława Kurdyk; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników; w intencji osób, które podjęły abstynencję.
Poza parafią    + Kazimierza Krysiaka

+ Antoniego Rębowieckiego  int. kolegów z Technikum Rolniczego z Bydgoszczy z 1965r.

     CZWARTEK09.08.2018
17:30 + Bronisławę Krzak int. córki Eli z Konina
18:00  + Zbigniewa Łuczaka int. syna Tomka z rodziną
Poza parafią      + + Wiesława Mateusza Kinder int. kuzyna Tomka z rodziną

+ Antoniego Rębowieckiego int. rodziny Sławka Zielińskiego z Nowego Sącza

     PIĄTEK – 10.08.2018
17:30 + Mariannę Gałęską
 

 

 

18:00

++ Halinę Chudziak; w 14 r. śm. Wiktorię Jamroziak; Barbarę Bałch; Kazimierza Krysiaka; Wiesława Matusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Dzióbek; Mirosława Kędzię; Mariannę Kędzia; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Floriana Gugul; Kazimierę Wojtecką; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Wiktorię Mikołajczyk; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; w 15 r. śm. Anny i Mieczysława Kurdyk; za Parafian; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny; za dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie i zakonne; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;  w intencji osób, które podjęły abstynencję .
Poza parafią     + Józefę Szlenkier int. Burmistrza Gminy Opatówek Sebastiana Wardęckiego

+ Zbigniewa Łuczaka int. rodziny Paszkowskich ze Stawu

      SOBOTA – 11.08. 2018
15:00 Chrzest: Wiktoria Kolbuch; Maja Kołodziejczyk;Marieta Kiernicka
16:00  Ślub: Joanna Dziedzic Tomasz Juszczak 
18:00  + Antoniego Rębowieckiego int. syna Krystiana z rodziną
Poza parafią    + Józefę Szlenkier int. Rady Miejskiej w Opatówku

+ Zbigniewa Łuczaka int. Anny i Józefa Polewskich z Morawina

     NIEDZIELA 12.08.2018
8:00  + Annę Doktór int. bratowej Janiny Gaj
9:30 Zborów  + Emilię Szymańską
10:45 Kamień  + Wiesławę Janicką int. córki Renaty i wnuków Radosława i Mikołaja
 

12:30

 + Teresę Glapa int. chrześniaka Janka z żoną Grażyną i dziećmi

Ćhrzest: Antoni Marek Frątczak

Poza parafią:     + Katarzynę Marczak int. siostrzenicy Anny z mężem z Krotoszyna

+ Zbigniewa Łuczaka int. rodziny Marciniaków z Przedzenia