PONIEDZIAŁEK – 03.12.2018
18:00 + w 10 r. śm. Krzysztofa Bartosza
   WTOREK – 04.12.2018
8:00 + Aleksandra Kasprzaka int. bratanka Hieronima z rodziną

+ Stanisława Księżaka int. Moniki i Mariusza Wachowskich z dziećmi

18:00 + w 11 r. śm. Macieja Kryszaka
     ŚRODA – 05.12.2018
 

 

 

18:00

++ Mariannę i Józefa Cieślak; zm. z rodzin Cieślaków i Nowaków.; Antoniego Suskiego; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o Dary i Owoce Ducha Świętego podczas rekolekcji adwentowych dla nas oraz dla ojca rekolekcjonisty; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

+ Irenę Wypych int. synowej Haliny z rodziną

     CZWARTEK – 06.12.2018 – ODPUST W KAMIENIU ŚW. MIKOŁAJA
17:00 Dębe: + Zofię i Andrzeja Karola Bartczaków

+ Mariannę Kędzia int. Marii i Eugeniusza Wojtyłów z Szadku

18:00 Kamień – ZA PARAFIAN

+ Sylwię  Bryła int. wuja Zdzisława

     PIĄTEK – 07.12.2018
15:30 Zborów : + Stanisława Cajdlera  int. Krystyny z synem

+ Stanisława Cajdlera int. chrześniaczki Lidki z rodziną

16:30 Kamień: + + Zygmunta i Antoniego Witczaków, zm. z rodzin Witczaków i Hancyków

+ Irenę i Tadeusza Dzióbek int. Bolesława Mazurka z rodziną   

 

 

 

18:00

++ Mariannę i Józefa Cieślak; zm. z rodzin Nowaków i Cieślaków;; Antoniego Suskiego; Małgorzatę Krysiak; Władysławę Dominiak; Irenę i Tadeusza Dzióbek; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyka; Jerzego Krakusa; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Zofię Bartczak; Mariannę Gryczyńską; Halinę Cierlaczyk; Marię Marszałek; Józefa Kaczmarka; Janinę Wojtysiak; Helenę Dyonizy; Jana Wawrzyniaka; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o Dary i Owoce Ducha Świętego podczas rekolekcji adwentowych dla nas oraz dla ojca rekolekcjonisty; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

+ w 5 r. śm. Arkadiusza Benedyczaka

      SOBOTA – 08.12.2018 – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
9:00 + Władysławę Dominiak int. rodziny Ławniczaków

+ Krystynę Tomczak int. Arlety i Grzegorza Nawrockich

16:00 Zborów: + Stanisława Cajdlera int. bratowej Krystyny z rodziną
17:00 Kamień: ++ Mariannę i Wojciecha Góral

++ Irenę i Tadeusza Dzióbek int. koleżanki Danieli z rodziną z Kamienia

18:00 + Wiesławę Janicką int. rodziny Maślaków z Kamienia

+ Ireneusza  Zakrockiego int. matki chrzestnej Marii Kuświk

     NIEDZIELA – 09.12.2018
8:00

 

+ Leokadię , Jana Józefa Olczaków

+ Mirosława Kędzie  int. brata Wiesława z rodziną

9:30 Kamień + Irenę Dzióbek int. córek Henryki i Bogusławy
9:30 Zborów ++ Janinę i Stanisława Duczmańskich int. wnuka Dawida
11:00 + Katarzynę Czapską int. rodziny Mądrzaków z mamą Anielą

Chrzest: Antoni Józef Szczepaniak

12:30 + Jana Hoffmana int. rodziny Derbichów z Magdalenowa