PONIEDZIAŁEK – 01.10.2018
17:30 ++ w 7 r. śm. Sławomira, Władysłwa Jurczyńskich
18:00 + Teresę Kurdyk int. syna Andrzeja z rodziną (1 greg)
   WTOREK – 02.10.2018
17:30 + Katarzynę Marczak int. siostry Heleny z rodziną z Gorzyc Małych

+ Irenę Góralczyk int. wnuka Grzegorza z żona i córką

18:00 + Teresę Kurdyk int. córki Beaty z rodziną (2 greg)

+ Józefę Szlenkier int. Jana Perskawiec z rodziną z Garzuch

     ŚRODA – 03.10.2018
17:30 + Lucję Ochęcką int. teściów Piekarskich ze Zborowa

+ Józefę Szlenkier int. rodziny Perskawców i Wypyszczyńskich z Gać Kaliskiej

 

 

 

18:00

++ Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Tadeusza Dzióbek; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakus; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Janinę Cholajda; w 26 r. śm. Lucynę, Zygmunta, Andrzeja, Teresę, Zofię Zygmunta Zwierzchowskich, Helenę Józefa Kowalskich, zm. z rodziny Sierońskich i dusze w czyśćcu cierpiące; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

+ Teresę Kurdyk int. córki Wioletty z mężem (3 greg)

     CZWARTEK – 04.10.2018
17:30 + Stanisława Księżaka int. syna Arkadiusza

+ Wiesławę Janicką int. Wiesławy Kurzawa, Iwony Nowickiej, Barbary Kędzia, Bożeny Włodarczyk, Elżbiety Czyż, Doroty Biernat

18:00 + Teresę Kurdyk int. syna Grzegorza z rodziną (4 greg)

+ Lucję Dudek int. córki Katarzyny

     PIĄTEK – 05.10.2018
15:30 Zborów + Patryka Ostrowskiego int. cioci Izy z rodziną

+ Stanisława Cajdlera int. bratanicy Barbary Cajdler z rodziną

16:30 Kamień ++ Irenę Tadeusza Dzióbek int. Jolanty Margiela i Ireneusza Górala z rodziną

+ Irenę Wypych int. sąsiadów Kołodziejczyków i Kwapiszów

 

 

 

18:00

++ Wiesława Mateusza Kinder; Władysławę Dominiak; Irenę Tadeusza Dzióbek; Krystynę Tomczak; Irenę Wypych; Tadeusza Hańczyk; Jerzego Krakus; Teresę Kurdyk; Stanisława Księżaka; Wiesławę Janicką; Kazimierza Wojteckiego; Antoniego Rębowieckiego; Patryka Ostrowskiego; Annę Doktór; Zbigniewa Łuczaka; Bronisławę Krzak; Stefana Staszaka; Ryszarda Kucińskiego; Jana Borkowskiego; Ewę Pluta; Józefa Świętczaka; Józefa Glapę; Janusza Jerzaka; Sylwię Bryła; Janinę Łuczak; Rafała Lubka; Marię Tomczak; Stanisława Łubieńskiego; Katarzynę Czapską; Lucjana Dudek; Mariannę Zawadka; Kazimierza Gałęskiego; Sylwestra Kurczbuch; Marię Wiśniewską; Krzysztofa Kucharskiego; Małgorzatę Krysiak; Janinę Cholajda; w 26 r. śm. Lucynę, Zygmunta, Andrzeja, Teresę, Zofię Zygmunta Zwierzchowskich, Helenę Józefa Kowalskich, zm. z rodziny Sierońskich i dusze w czyśćcu cierpiące; za Parafian; za Ojczyznę; za dobrodziejów; za osoby, które sprzątały nasze kościoły; za rodziny, dzieci i młodzież naszej parafii; o powołania kapłańskie; o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników;

+ Teresę Kurdyk int. szwagra Janka z żoną Danusią (5 greg)

 
      SOBOTA – 06.10.2018
16:30 Chrzest: Franciszek Fabiś       Wiktor Stanisław
17:30 + Kazimierę Wojtecką int. bratanicy Teresy z rodziną

+ Annę Doktór int. Mariana Naglera z rodziną

18:00 + Teresę Kurdyk int. wnuka Dawida z Justyną i wnuka Adriana z Asią (6 greg)

+ Floriana Gugul int. siostry Haliny z mężem

     NIEDZIELA – 07.10.2018
8:00 + Teresę Kurdyk int. wnuczki Agnieszki z mężem i dziećmi (7 greg)

+ Wiktorię Mikołajczyk int. syna Włodzimierza Mikołajczyka

9:30 Kamień ++ Zofię Jana Bartczak, Barbarę Kozikowską, Bolesława Dobrowolskiego
9:30 Zborów + Józefa Świętczaka int. żony Stanisławy
11:00 + Mariannę Kędzia
 

12:30

+ Franciszka Dobrowolskiego

Chrzest: Natalia Jabłońska